افزایش قیمت کار

چگونه قیمت کار را بالا ببریم؟

فلش

چگونه قیمت کار را بالا ببریم؟

بارها با این سوال مواجه میشویم که دانشجویان و افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند در ارتباط با ما این موضوع را بیان می­کنند که چگونه می توانند در ازای کاری که انجام می دهند مبلغ بیشتری دریافت کنند یا اصطلاحا “قیمت بالا کار کنند

در همین ابتدای امر لازم است مساله ای را روشن کنیم؛ بالا بودن قیمت کار لزوما نشانه ی درست و فاخر بودن کار شما نیست. نیازی هم وجود ندارد که شما حتما با قیمت بالا کار کنید. کارکردن با قیمت بالا فقط یکی از استراتژی های برتری در بازار است و برای اینکه بتوانیم بازار را دراختیار خود بگیریم دو استراتژی وجود دارد:

استراتژی اول: سهم گیری از بازار

استراتژی دوم: سود

اول برادریت را ثابت کن بعد ادعای ارث و میراث کن!

شما به عنوان یک تازه وارد که به تازگی کار خود را آغاز نموده اید لازم است ابتدا از استراتژی سهم گیری از بازار استفاده کنید. آنچه شما در آغاز راه به آن نیاز دارید این است که سهمی از بازار را به خود اختصاص دهید و به بیانی دیگر ” پای خود را به بازار باز کنید” سپس ردی از پای خود به جای بگذارید؛ یعنی آن قدر کارخود را خوب و باکیفیت ارائه دهید تا افرادی که با شما کار می­کنند تجربه ی خوبی از کار با شما در خاطرشان حک شود. بدین ترتیب شما مشتری، مخاطب یا کارفرماهای خودتان را خواهید داشت و صاحب سهمی از بازاری که در آن فعالیت می کنید، هستید.

سوددهیدر گام بعدی می­توانید به فکر سود و بازدهی از بازاری که در آن فعالیت می­کنید باشید و میتوانید به دنبال راهکاری باشید که سود خود را در این بازار بیشتر کنید. ما از شما میخواهیم  به عنوان تازه نفس های بازار خود تمرکزتان را بر روی این موضوع قرار دهید. برای ایجاد سود عجله نکنید و شتاب زده رفتار نکنید. شما برای اینکه به برندیگ و سود دهی برسید مسیر طولانی ای در پیش دارید. فرصت های بسیاری هستند که هنوز با آن ها مواجه نشده اید. حتما شما هم می توانید به اعداد و ارقام بالایی در سود دهی برسید به شرط آنکه برای رسیدن به آن عجله نکنید و صبور باشد.

پیشنهاد ما برای بالا بردن اجرت کار

برای ایجاد سود، ابتدا باید بتوانید در این بازار بی رحم، برای خودتان یک دایره امن ایجاد کنید یعنی مجموعه ای از کارها و پروژه ها را در اختیار خود داشته باشید.

اگر تازه وارد بازار کار شده اید و یا می خواهید کسب و کار خود را داشته باشید؛ پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا به ساکن تعداد پروژه های بیشتری با سود کمتر انجام دهید. به عبارتی  10 پروژه با سود 10 درصد را به یک پروژه با سود 50 درصدی ترجیح دهید.

برای اینکه بوانید قیمت کار خود را افزایش دهید چه اقداماتی تا کنون انجام داده اید؟

اقداماتی که برای افزایش قیمت کار در پیش گرفتید تا چه حد به شما کمک کرده اند؟

در مورد استراتژی های دیگر بازار کار چیزی می دانید؟

راهکاری سراغ دارید که تا حد زیادی مشکلات شما را در بازار کار بهبود بخشد؟

مطالب بیشتر را می­توانید در مقاله ی emc مطالعه نمایید.

نظر خود را بنویسید:
ثبت دیدگاه
دیدگاه های کاربران
سایه فاطمی
12:29 - 1401/01/17
پاسخ دهید
چقدر مطالب کاربردی بود من واقعا ممنونم از تیم خوبتون
  نرگس فتحیپشتیبانEMC
  15:54 - 1401/01/23
  پاسخ دهید
  ممنون ازشما
حمیدرضا شهابی
12:28 - 1401/02/24
پاسخ دهید
خیلی مفید بود ممنون
  نرگس فتحیپشتیبانEMC
  14:12 - 1401/02/25
  پاسخ دهید
  منون از شما
فهرست

لطفا صبر کنید